داستان رویاهای ما در بانوانه

داستان رویاهای ما در بانوانه

سبک زندگی بانوان، شاد، قوی و موفق

تولد بانوانه

وقتی فکر کردم یه پیج عمومی اینستاگرام داشته باشم و توش از مسیر بیش از ده ساله شناخت زن درونم بنویسم. یادم اومد خیلی جاها تو مسیر موفقیت، شادی و زنانگیم رو یادم رفته. برای اینکه قوی و موفق باشم گاهی شاد بودن رو جا گذاشتم و بعضی وقت ها زن بودنم کمرنگ شده. تصمیم گرفتم بانوانه عهدی باشه برای یادآوری این ۴ مفهوم زیبا بطور همزمان: زن بودن، شاد بودن، قوی بودن و موفق بودن!

شاید خیلی از ما فکر نکنیم یه بانوی شاد، قوی و موفقیم، اونم همه اش باهم! اما همین که دوست داشته باشیم در این مسیر قدم برداریم، بخوایم که هر ۴ تاش رو یادمون بمونه عالیه!

بودن بانوانه به مرور اتفاق افتاد، اول یک نفر بودم که دوست داشت به مسیر رشد و قوی بودن متعهد باشه و دیگرانی رو هم که این مسیر رو دوست دارن بشناسه. بعد دونفر شدیم، یه همکلاسی عزیز از دوران دبیرستان، الهام هم تو همین مسیر بود و همراهم شد. بعد پریسا اضافه شد و گفت دوست داره برای حال خوب بانوان کاری کنه. همه با هدف حال خوب خودمون و بانوان دیگه دور هم جمع شدیم.

در طول زمان کم شدیم گاهی، گاهی هم بیشتر. برای من بانوانه عشق و شور زندگی بود. چیزی که بعد از ساعتها کار تمام وقت و گاهی چالش های زیاد، بهش برای حال خوب خودم و دیگران پناه می بردم.

چند سال پیش از ارتباطی که با بانوان همراه در بانوانه داشتم و کمکی که سعی می کردم بهشون بکنم برای دوستی تعریف کردم و گفتم خیلی به این کار علاقمندم و عملاً هر جایی که به هر کاری مشغولم سعی می کنم توی زندگی دیگران موثر باشم و تغییری مثبت ایجاد کنم. اون دوست بهم گفت پس تو کوچ زندگی هستی!

کوچ زندگی!

کوچ زندگی بودن شد شغل آرزوهام! تا امسال که تصمیم گرفتم تمرکز کاریم روی تغییر و تحول زندگی خودم و بانوان دیگه باشه. برای همین علاوه بر مسیر بیش از ۲۰ ساله خودشناسی و توسعه فردی، مطالعاتم و اطلاعاتی که بواسطه رشته مدیریت در دانشگاه کسب کرده بودم، آموزش رسمی مهارتهای کوچینگ رو شروع کردم.

در این مسیر تازه تصمیم گرفتیم فعالیت هامون رو توسعه بدیم، دانشی که سالها با تجربه و تحصیل بدست آوردیم رو با شرایط ویژه ای ارائه بدیم تا همه باهم بهتر و بیشتر رشد کنیم.

به مرور، مانیا همکار قدیمی من و وکیل و مشاور حقوقی توانمند، مانا که بواسطه دوست مشترکی شناختمش و تخصصش در استراتژی و طراحی زندگیه و همین طور نسترن که بواسطه اینستاگرام باهم آشنا شدیم به تیم اضافه شدن و قدرتمون بیشتر شد.

کشف ایده!

حدود سه ماهه هر هفته جلسه داریم برای کشف بهترین راه ارائه خدماتی که بتونه در رشد و توانمندی هر چه بیشتر جامعه بانوان ایرانی موثر باشه. بارها در خصوص تجربیاتی که از صحبت های شما در دایرکت داشتیم صحبت کردیم و بررسی کردیم.

متوجه شدیم یکی از مهم ترین عوامل قویتر شدن بانوان، توانانی تامین مالی و داشتن استقلال مالیه! چیزی که بطور سنتی باعث شده بانوان وابسته و ضعیف نگه داشته بشن.

مهم نیست توی چه سن و سالی هستیم، یا چقدر تحصیلات و تجربه داریم. خیلی از ما هیچوقت فرصت ارائه توانمندی هامون برای کسب درآمد رو نداشتیم.

حتی تعداد زیادی از ما برای حفظ استقلال مالی مجبور شدیم شرایط بد برخی سازمان ها رو بپذیریم، تحمل کنیم و مدتها روحمون آزرده شده و…

پس فکر کردیم بهترین کمک می تونه رشد در جهت تامین مالی از طریق ایجاد شغل و حرفه شخصی باشه.

و  چه چیزی بهتر از اینکه موضوعش مربوط به شور و شوق زندگی مون باشه؟ چیزی که باعث بشه عاشقانه برای خودمون کار کنیم، موفقیت کسب کنیم و درآمد.

در رویداد همراهی بانوانه با موضوع کشف شور و شوق زندگی در یک تمرین کوچینگ گروهی برخی از همراهان بانوانه این موضوع رو کشف کردند.

برای بقیه شما عزیزان هم به زودی فرصت مجددی برای این کشف فراهم می شه، که اطلاع رسانی می کنیم.

در دایان (شرکت مشاوره نوآوران به آور دایان، با مسوولیت محدود) و بانوانه، تلاش ما برای ارائه خدمات مقرون به صرفه و کمتر از قیمت بازار برای بانوان در جهت رشد بیشتر جامعه بانوان ایرانیه. برای همین تا به حال دوره های آموزشی، مشاوره و منتورینگ رایگان و یا کم هزینه رو ارائه کردیم و در ادامه هم این مساله رو در نظر داریم که بخشی از حق الزحمه خدماتمون رو با عشق شما دریافت کنیم.

کسب و کارتو بساز!

حالا وقتشه دوره ای رو ارائه بدیم که همه عزیزانی که علاقمند به کسب درآمد و ایجاد شغلی کوچک یا خانگی هستند مهارتهای لازم برای شروع قدرتمند این کار رو بدست بیارن.

حتما شنیدین خیلی از تلاشها برای کارآفرینی با شکست مواجه می شه! یا الزاماً داشتن ایده خوب یا مهارتی خاص نمی تونه ما رو در کسب و کار شخصی موفق کنه!

همه اینها به دلیل نداشتن آگاهی کافی و اطلاعات کاربردی و واقعی برای شروع یک کسب و کار تازه و تبدیل ایده ها و شور و شوق مون به یک شغله! ما در دوره کسب و کارتو بساز به زبان ساده مهارتها و دانش تخصصی مورد نیاز برای شروع و مدیریت یک کسب و کار کوچک و یا خانگی رو بهتون ارائه می کنیم. در کنارتون هستیم تا ایده تون رو به یک شغل با درآمد تبدیل کنین.

پس خیالتون راحت اگه دلتون می خواد یه کاری رو برای خودتون شروع کنین، اما مطمئن نیستن، با حضور در این دوره می تونین هرچیزی که برای برداشتن یک قدم اول مطمئن لازمه رو یاد بگیرین.

فرقی نمی کنه چند سالتونه، چه تحصیلاتی دارین یا چه تجربه ای، اگه می خواین شرایط رو تغییر بدین و به نفع خودتون از صفر چیزی رو بسازین، این دوره برای شروع کردن از نقطه صفره! هیچ پیش نیازی لازم ندارین و فقط کافیه بتونین از امکانات کلاس آنلاین ای سمینار استفاده کنین!

ما برای این سایت ای سمینار رو بعنوان پلتفرم ارائه این دوره انتخاب کردیم که فارسیه، آسونه و می شه پشتیبان درخواست بدیم که برای ورود و استفاده از کلاس کمکتون کنه. پس خیالتون راحت. بعد از ثبت نام هم می تونین از راهنماهای موجود روی این سایت استفاده کنین، و هم از شماره پشتیبان دوره کمک بگیرین.

در مورد هزینه ها هم خیالتون راحت، این دوره ۱۰ ساعته برای اهالی بانوانه با تخفیف ویژه به مبلغ ۳۹۰ هزار تومن ارائه می شه و امیدواریم با استفاده مناسب از این سرمایه گذاری درآمدی خیلی بیشتر از این رو در آینده نزدیک بدست بیارین.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر دوره اینجا کلیک کنید و برای ثبت نام اینجا.

منتظر دیدار شما هستیم.

با عشق

مه سا

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.