بانوانه، سبک زندگی بانوان شاد، قوی و موفق

لوگو بانوانه

بانوانه برندی است زیر مجموعه خانه رشد دایان، با نام ثبتی “نوآوران به آور دایان” با مسوولیت محدود.

این برند بعنوان رسانه ای برای ارایه سبک زندگی بانوان شاد، قوی و موفق در شبکه های اجتماعی فعالیت می کند. هدف بانوانه آگاهی رسانی، توانمندسازی و ایجاد شبکه هم افزایی به منظور معرفی بانوان توانمند ایرانی با رویکردی مثبت است.

فعالیت بانوانه از دی ماه سال ۱۳۹۴ در اینستاگرام و تلگرام آغاز شد و اکنون در سایر شبکه های اجتماعی از جمله آپارات، یوتیوب، توییتر، فیس بوک و لینکدین نیز فعال است.

بانوانه علاوه بر ارایه محتوای مفید، به روز و انرژی بخش به بانوان ایرانی در سراسر دنیا، کارگاههای توانمند سازی آنلاین و حضوری را نیز برگزار می کند.

این کارگاهها در دو شاخه دورهمی بانوانه و همراهی بانوانه دسته بندی شده اند.

دورهمی بانوانه، کارگاهی است با رویکر مربی گری همتایان خبره (Peer Mentoring) جهت شبکه سازی بانوان توانمند که توسط مربی بین المللی کریستینا ایوانیدیز طراحی و اجرا می شود.

بانوانه و شرکت مشاوران نوآور دایان بعنوان تنها نماینده این مربی بین المللی و شرکت Aquitude خدمات آموزشی و مشاوره ویژه ای را به بانوان و کسب و کارهای با مخاطب بانوان ارائه می کند.

همراهی بانوانه، دوره های کاربردی در دو شاخه مهارتهای نرم و تخصصی است که بانوان (و در برخی کارگاهها به آقایان) جهت افزایش آگاهی و توانمندی های عمومی و کسب و کار ارایه می شود. برخی از این دوره ها توسط خانم کریستینا ایوانیدیز، برخی توسط مدیران دایان خانم دکتر مه سا حریری و خانم مهندس الهام شجاعی و سایر بانوان توانمند ایرانی برگزار می شوند.

از سال ۱۴۰۰ کلیه فعالیت های تخصصی مرتبط با رشد فردی و حرفه ای به برند خانه رشد دایان انتقال یافت، برای اطلاعات بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید.

نوآوران به آور دایان، همراه هم از دانایی تا توانمندی

لوگو دایان

شرکت نوآوران به آور دایان (با مسوولیت محدود) در سال ۱۳۹۳ توسط دکتر مه سا حریری (مدیرعامل) و دکتر صفورا حریری (قائم مقام مدیرعامل و رئیس هیات مدیره)، بهمراه مهندس الهام شجاعی بعنوان مدیر توسعه و آموزش، با هدف ارایه خدمات مشاوره و انتقال دانش به سازمانها و افراد در حوزه های زیر تاسیس شد:

  • ارایه مشاوره و آموزش تخصصی بازاریابی، تبلیغات و برندسازی در حوزه بازاریابی بانوانه (Marketing to Women) به اشخاص، شرکت ها و سازمانهایی که مخاطب محصولات و خدمات آنها بانوان هستند.
  • ارایه خدمات مشاوره و آموزش در حوزه های مدیریت، بازاریابی و برندسازی به بانوان کارآفرین کسب و کارهای کوچک و متوسط (SME)
  • ارایه خدمات مشاوره، مربیگری و آموزش در حوزه های توسعه فردی و توانمندسازی بانوان تحت برند بانوانه
  • ایجاد شبکه هم افزایی بانوان توانمند با هدف ارتقا کسب و کارها و برندهای شخصی بانوان فارسی زبان در سراسر دنیا.

برند دایان و هویت بصری

“دایان” در زبان کردی به معنی “مادران” و در زبان ترکی به معنی “حامی و پشتیبان” آمده است. ما با انتخاب این نام در کنار دو کلمه “نوآوران” و “به آور” به منظور تاکید بر ارایه خدمات به روز و با کیفیت، تلاش کردیم ایده اصلی ایجاد برند یعنی حمایت و پشتیبانی از افراد و سازمانها بهمراه توجه و مراقب مادرانه که بخشی از ذات سبک رهبری بانوان است در جهت توسعه فردی و اجتماعی آنها را ارایه دهیم.

لوگو دایان

در لوگوی دایان از المان تیر و کمان (نماد صورت فلکی قوس یا Sagittarius) با هدف نشان دادن هدفگذاری صحیح و رسیدن به اهداف فردی و سازمانی با همراهی دایان، استفاده شده است.

چشم انداز دایان

ایجاد شبکه هم افزایی بانوان فارسی زبان در سراسر دنیا با نگاهی مثبت و تاثیرگذار بر توسعه ظرفیت های فرهنگی جامعه و کسب و کارها

ماموریت دایان

افزایش آگاهی و توانمندی بانوان فارسی زبان در سراسر دنیا با رویکردی مثبت

ارزش های دایان

  • احترام به ارزشهای انسانی فارغ از جنسیت، سن، ملیت، دیدگاه و …
  • باور به توانمندی بانوان و ظرفیت های قدرتمند روحی و جسمی آنها در ایجاد تغییرات مفید و مثبت در زندگی خود و دیگران
  • باور به اینکه مونث بودن اقتضای طبیعت، زن بودن برچسب های الصاقی جامعه و بانو بودن انتخابی آگاهانه برای استفاده بهینه از بالاترین ظرفیت های زنانگی در جهت رشد و پیشرفت شخصی و جامعه است.

شایان ذکر است برند خانه رشد دایان از سال ۱۴۰۰ با هدف تجمیع کلیه فعالیت های انتفاعی رشد فردی و حرفه ای معرفی شد.لطفا اطلاعات به روز در این خصوص را در وب سایت ما به نشانی https://dayan-co.com دنبال کنید.