معرفی دوره کسبوکارتوبساز (دور دوم)

توسعه امکان استفاده از اینترنت در کشور و فرصت های موجود در شبکه های اجتماعی از یک سو، تغییرات فضای کسب و کارها و رواج کار در منزل بخاطر شرایط جدید پیش آمده از سویی دیگر، علاقمندی به استقلال مالی و ایجاد کسب و کارهای فردی، کوچک و خانگی افزایش داده است. دوره کسبوکارتوبساز در پاسخ نیاز به آمادگی برای این مشاغل کوچک برگزار می شود.

دوره “کسبوکارتوبساز” بصورت اختصاصی توسط تیم مدرسان و منتورینگ بانوانه طراحی شده است. در طراحی دوره دوم بر اساس مدل کسب و کار کنواس دوره بصورت Mini MBA طراحی و توسعه یافته که یک جلسه کوچینگ گروهی برنامه ریزی کسب و کار هدیه ویژه این دوره است.


هدف دوره کسبوکارتوبساز

آموزش مهارتهای مورد نیاز برای شروع یک کسب و کار جدید بویژه برای کارآفرینان فردی، مشاغل خانگی و کوچک به زبان ساده می باشد.

شرکت کنندگان در این دوره، مسیری ۱۱ هفته ای برای آمادگی شروع کسب و کار شخصی خود را می پیمایند که با آشنایی با بوم کسب و کار که این دوره بر پایه آن طراحی شده آغاز و در نهایت با کسب مهارت مدیریت پروژه ختم می شود.

سطح ۱ این دوره برای اولین بار در زمستان سال ۱۳۹۹ برگزار شد و با رضایت حداکثری شرکت کنندگان همراه بود. دور دوم در تابستان ۱۴۰۰ برنامه ریزی شده است.


برای شروع دوره کسبوکارتوبساز

هیچ پیش نیازی لازم ندارید. بعلت شیوه ساده ارائه مطالب توسط اساتید و استفاده از ابزارهای کاربردی و تمرین ها می توانید آنچه که برای کسب و کار شخصی خود نیاز دارید (چه تولید کالا باشد و چه ارائه خدمات) را آماده کرده و با خیال آسوده به شیوه ای حرفه ای کسب و کار شخصی خود را آغاز کنید.

شایان ذکر است توانایی ایجاد کسب و کار شخصی محدودیت سنی و جنسیتی ندارد و هر فردی که انگیزه کافی برای شروع یک فعالیت تازه بر منبای شور و شوق خود را داشته باشد، می تواند به کمک این دوره مبانی دانش لازم را کسب کند.

 


*در صورت نیاز به کشف موضوع کسبوکاری که منطبق بر شور و شوق زندگی شماست، یک جلسه کوچینگ توسط مه سا حریری برای شرکت کنندگان با ۵۰% تخفیف به قیمت ۱۰۰ هزار تومان، قابل برگزاری است. (برای درخواست این جلسه به شماره ۰۹۱۰۰۲۰۰۷۵۷ در واتس اپ پیام بدهید)


مخاطبان دوره:

(بانوان و آقایان می توانند در کسبوکارتوبساز شرکت کنند)

علاقمندان به شروع کسب و کار شخصی خود (کارآفرینان فردی، مشاغل خانگی و کوچک)

کلیه افرادی که کسب و کار شخصی خود را به تازگی شروع کرده اند یا می خواهند به نتایج بهتری در کسب و کار خود دست یابند.


برنامه دوره:

در کسبوکارتوبساز شرکت کنندگانی که تصمیم دارند آنچه در زندگی شور و شوق آنها را بیشتر می کند را به کسب و کار و منبع ایجاد درآمد تبدیل کنند، موارد زیر را به زبان ساده و کاربردی از مدرسان خواهند آموخت:

برای آشنایی بیشتر با مدرسان دوره اینجا کلیک کنید

برای دانلود برنامه کلاسی اینجا کلیک کنید.

 

 


این دوره با مشخصات زیر برگزار می شود: 

موضوع: کسبوکارتوبساز (سطح ۱)

مدرسان دوره: بهاره ثاقب،  مه سا حریری، پریسا حصیم،نسترن یاری، مانیا مختارزاده، مانا رهبری

تاریخ شروع دوره: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰، روزهای یک شنبه

ساعت: ۱۹ الی ۲۱:۳۰ به وقت تهران

طول دوره: ۱۱ هفته

نوع دوره: ۱۰ کارگاه ۲٫۵ ساعته بهمراه یک جلسه کوچینگ گروهی ۲ ساعته بعنوان هدیه دوره  (در مجموع ۲۷ ساعت)

مدرک دوره: مدرک حضور در دوره از طرف شرکت دایان

 

سایر امکانات دوره:

دوره دارای تمرین های فردی است، گروه پشتیبانی در واتس اپ برای همکاری و شبکه سازی شرکت کنندگان و پاسخ به سوالات تشکیل می شود.

  هدیه یک جلسه کوچینگ گروهی با موضوع برنامه ریزی کسب و کار

استفاده از خدمات مشاوره و منتورینگ مدرسان با ۵۰% تخفیف

استفاده از خدمات کوچینگ فردی دکتر مه سا حریری و دکتر بهاره ثاقب با ۵۰% تخفیف

 

هزینه دوره: ارزش واقعی دوره مبلغ ۲ میلیون تومان است که برای ۱۰ نفر اولی که ثبت نام می کنند با تخفیف ویژه مبلغ ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان است.

  • هدف بانوانه ارائه آموزش های مقرون به صرفه و کمتر از نرخ معمول بازار جهت رشد بانوان است.
  • یک جلسه ۱ ساعته  کوچینگ با تخفیف ۵۰% به قیمت ۱۰۰ هزار تومان در صورت تمایل به بررسی بیشتر موضوع کسب و کار پیش از شروع دوره قابل انجام است. (لطفا در خواست خود را به شماره واتس اپ ۰۹۱۰۰۲۰۰۷۵۷ ارسال کنید)

محل برگزاری: بصورت آنلاین در سایت ای سمینار

ثبت نام: از طریق سایت ای سمینار، اینجا کلیک کنید

*برای استفاده از تخفیف ثبت نام گروهی (بیش از ۲ نفر)، یا معرفی به دوستان با پشتیبانی تماس بگیرید.

*در صورت درخواست ثبت نام با پرداخت ارزی لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.


شماره پشتیبانی جهت پیام واتس اپ: ۰۹۱۰۰۲۰۰۷۵۷ (حداکثر تا دو روز کاری به پیامهای شما پاسخ داده خواهد شد)