معرفی کارگاه همراهی بانوانه

 

همراهی بانوانه

آری، آری زندگی زیباست

زندگی آتشگهی دیرنده پابرجاست

گر بیفروزیش، رقص شعله اش در هر کران پیداست!

بخشی از منظومه آرش کمانگیر، اثر سیاوش کسرایی

 

اولین گردهمایی آنلاین بانوان ایرانی به زبان فارسی با عنوان “همراهی بانوانه” با موضوع “کشف شور و شوق زندگی” در یک فرآیند ترکیبی از منتورینگ و کوچینگ با راهبری مه سا حریری و همراهی تیم مدرسین و منتورینگ بانوانه برگزار خواهد شد. (حضور در این رویداد رایگان است)

در این رویداد همراه هم در مسیر کشف آن چیزی که در زندگی ما شور و شوق یا انگیزه تلاش ایجاد می کند (شعله گرمابخش زندگی) قدم بر می داریم. پیدا کردن ماموریت شخصی در این دنیا و آنچه که عاشقانه و شادمانه برایش هر روز بیدار می شویم یکی از مهم ترین قدم ها در مسیر خودشناسی و همین طور لذت بردن از مسیر حرفه ای و شغلی است.

بسیاری از ما ممکن است هنوز مطمئن نباشیم چه چیزی ما را به هیجان می آورد و انگیزه بیشتری برای تلاشمان ایجاد می کند. شاید هم جایی در مسیر زندگی و روزمره گی این شور و هیجان لذت بخش را گم کرده باشیم.

این جلسه کمک می کند شور و شوق مان را به یاد بیاوریم. بعنوان ماموریت و هدف زندگی آنرا همیشه در یاد نگه داریم و اقدامات بعدی را براساس آن برنامه ریزی کنیم.

دوره های همراهی بانوانه بطور کلی با هدف رشد بانوان در دو حوزه مهارتهای نرم  (عمومی با تمرکز بر مهارتهای زندگی و ارتباطی) و مهارتهای سخت (تخصصی مورد نیاز کسب و کار)، طراحی و اجرا می شوند. بخش دیگری از فعالیت های بانوانه در قالب دورهمی بانوانه و منتورینگ هم سطح انجام می شود که می توانید اینجا در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

مخاطبان کارگاه

  • کلیه بانوان فارسی زبان در سراسر دنیا که علاقمند به هم افزایی و کمک به مسیر رشد خود و دیگران هستند.
  • بانوانی که می خواهند با کشف شور و شوق زندگی خود، از آن در زندگی شخصی و حرفه ای بهره مند شوند.
  • بانوانی که قصد دارند از منطقه امن خارج شده و  با شناخت ماموریت و هدف خود از آن برای شروع یک کسب و کار جدید و استقلال مالی استفاده کنند.

رویداد ویژه همراهی بانوانه آنلاین با مشخصات زیر برگزار خواهد شد:

موضوع: کشف شور و شوق زندگی

راهبر: مه سا حریری به همراه تیم منتورینگ و مدرسان بانوانه

تاریخ رویداد: شنبه ۲۹ آذرماه ۱۳۹۹ (۱۹ دسامبر ۲۰۲۰)

ساعت: ۷ شب به وقت تهران

طول دوره: ۱٫۵ ساعت

نوع دوره: کارگاه

هزینه دوره: رایگان

زبان کارگاه: فارسی

محل برگزاری: بصورت آنلاین در پلتفرم زوم – شیوه نصب و استفاده از Zoom برای ثبت نام کنندگان ارسال می شود. این راهنما به زبان فارسی است. (دانلود راهنما)

ثبت نام: ارسال پیام به شماره واتس اپ ۰۹۱۰۰۲۰۰۷۵۷ و یا از طریق این لینک