دورهمی بانوانه اول

Female Dorehami  اولین برنامه مربیگری همتایان (peer-mentoring) پیاده سازی شده در خاورمیانه بعد از موفقیت های که در لندن، تورنتو و سنگاپور بدست آورده است.

دورهمی بانوانه بطور اختصاصی توسط کریستینا ایووانیدیز (Christina Ioannidis)، مدیرعامل شرکت Aquitude و موسس Top of Her Game، برای توانمند سازی بانوان در صنایع و تبدیل شده به مربیان همتای ارشد و حمایت از یکدیگر در فائق آمدن بر چالش های شخصی شان، طراحی شده است.

این دورهمی دارای چند مهمان برجسته است که رهبران واقعی تغییر هستند، بانوانی پیشگام که راه را برای دیگر بانوان برای موفقیت در حوزه های غیر سنتی هموار کرده اند.

با منافع ملموس به اشتراک گذاری دانش، یادگیری و نوآوری، دورهمی بانوانه به بانوان یک برنامه با روشهای خاص برای رشد شخصی ارایه می دهد.

حضور در دورهمی بانوانه دوم

برگزار کنندگان دورهمیبانوانه

کریستینا ایووانیدیز (Christina Ioannidis)

سخنران شناخته شده بین المللی، تسهیلگر و کارآفرین، او مدیرعامل ) (CEO:Chief Engagement Officer شرکت Aquitude یک شرکت مشاوره تعهد برند در دبی است و با شرکت هایی کار می کند که به سهامداران، کارمندان و مشتریانشان متعهد هستند. کریستینا، نویسنده کتاب “باخت شما: چطور بانوان نابغه (و مشتریانتان) را برگردانید.” معرفی شده در مجلات برجسته ی انگلیس، موسس Top Of Her Game – یک برنامه برای توانمندسازی و رشد بانوان کشورهای حوزه خلیح فارس- ، رهبر فکری در حوزه های مارکتینگ بر مبنای جنسیت، تعهد مصرف کننده و کارمندان، مدیریت بانوان،  مدیریت استعداد و تنوع است.

مه سا حریری

پژوهشگر و مشاور حوزه مارکتینگ بانوانه  (Marketing to Women)، مدرس دوره های مارکتینگ و برند سازی، مدیرعامل شرکت مشاوره مدیریت نوآوران به آور دایان، موسس رسانه بانوانه (ارایه دهنده سبک زندگی بانوان ِ قوی، شاد و موفق)، مشاور حوزه های برند شخصی، برند سازی و تبلیغات سازمانها و محصولات، توانمندسازی بانوان و برگزار کننده دوره های توانمند سازی بانوان و تحول فردی است.

چرا در دورهمی بانوانه شرکت کنم؟

بهرمندی از مربیگری همتایان و شبکه سازی با بانوان موفق و همفکر

حل مساله خلاق و برنامه ریزی عملیاتی شخصی با همفکری باهوش ترین بانوان

توسعه شبکه ارتباطی با مدیران ارشد بسیاری از صنایع

ایجاد گروه پشتیبانی دورهمی بانوانه برای توسعه های حرفه ای پیشِ رو

گزارش دورهمی بانوانه اول را بخوانید

حضور در دورهمی بانوانه دوم

شما هم به دور همی بانوانه دعوتید